film izlefilm izle
Компания ADS
Відділ продажів Харків: (095)158 80 00
Відділ продажів Київ: (050) 381-79-04
Відділ продажів Львів: (067) 322 44 00

Шафи-купе

Ніхто вже точно не скаже, коли і де з’явились шафи-купе і хто перший замовив їх виготовлення. Чи були вони вбудовані, чи стояли посередині тронної зали в оточені інших меблів. Існує велика кількість версій їх появи, але швидше всього правдивої історії, як саме були винайдені шафи-купе – не збереглось. Відомо тільки, що ця система для зберігання речей, що економить внутрішній простір приміщення, отримала масове розповсюдження в США в середині XX століття. Після того шафи-купе швидко отримали визнання в багатьох країнах і посіли міцні позиції на світовому меблевому ринку.

            В Україні шафи-купе з’явились на меблевому ринку декілька років тому, спочатку були модним предметом інтер’єру заможних замовників, купити шафу-купе було задоволення не з дешевих. Зараз ситуація змінилась і шафи-купе стали вірним помічником у  плануванні малогабаритних квартир. Вони допомагають нам економити дорогоцінну площу.

            Шафи-купе на замовлення, сьогодні стали дуже популярними меблями. Судіть самі, якщо Ви живете в звичайній квартирі у багатоквартирному будинку, то зазвичай, відчуваєте брак місця. І саме шафа-купе необхідна Вам для того, щоб максимально використати весь простір вашої квартири. Особливо це стосується шаф-купе, які вбудовані в простір квартири який раніше не використовувався. Вбудовані шафи-купе – це чудове рішення для невеликих квартир які мають ніші. Вбудовані шафи-купе можна розмістити в коморі, завдяки чому ваш інтер’єр тільки виграє.

            Шафа-купе – це поєднання функціонального дизайну, нових технологій і сучасних матеріалів. Великі можливості комбінування, дозволяють оптимально вирішити проблему організації простору. Шафи-купе органічно вписались в інтер’єр спальні, вітальні, дитячої, передпокою. Вони дуже компактні, водночас дуже місткі і з легкістю можуть замінити декілька звичайних шаф. Однією з головних переваг шаф-купе є розсувні двері. Вони не потребують, як відкривні, додаткового простору для відкривання і дозволяють значно зекономити місце в приміщенні повністю використовуючи всі незручні ніші, простір під сходами, ” глухі кути ” , тобто ” зробити незручне зручним ”.

  • Див. також:

  • Телефони підтримки та контролю якості обслуговування клієнтів компанії: Львів - +38 067 370 49 35; Харків - +38 050 640 39 60; Київ - +38 050 381 79 04